Strona główna  »  Reklama

Reklama

Reklama w portalu controlling.info.pl to doskonale dobrana grupa odbiorców - controllerzy, finansiści, analitycy, dyrektorzy finansowi. To osoby, które oczekują na Państwa informacje. Wiarygodność, specjaliści "z najwyższej półki", przyjazny charakter i najwięsze w Polsce grono czytelnikó to elementy, które są naszym niewątpliwym atutem. Nasi klienci wracają do nas, by realizować kolejne przedsięwzięcia reklamowe. To po prostu się opłaca..

Cenę każdej kampanii każdorazowo ustalamy z Państwem. Jej wysokość zależy od okresu promocji, jej powtarzalności, aktualnej liczby odwiedzin i liczby subskrybentów portalu. Biorąc pod uwagę fakt precyzyjnie dobranej grupy odbiorców, koszt dotarcia do właściwej osoby jest mniejszy niż w innych mediach (prasa, radio, telewizja).

Zachęcamy do zapoznania się opisem podstawowych form reklamowych dostępnych na naszym portalu. Na Państwa zamówienie zrealizuejmy także każdą inną formę reklamy internetowej. Materiały związane z promocją możecie Państwo w całości dostarczyć sami lub może je dla Państwa wykonać współpracująca z nami agencja.

Kontakt

Biuro Reklamy
portalu controlling.info.pl

tel/fax (071) 347-57-09
mobile 0502 262-742
e-mail: reklama@controlling.info.pl